Mrzeżyńskie Centrum Sportu

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Mrzeżyńskie Centrum Sportu to całkiem nowoczesny, oddany do użytku w marcu 2010 roku, kompleks sportowy, stwarzający bardzo dobre warunki i zapewniający sprzęt niezbędny do trenowania zdecydowanej większości spośród popularnych w Polsce dyscyplin.

Najważniejsza jest hala sportowo-widowiskowa z boiskiem o powierzchni 1056 metrów kwadratowych (44 x 24 m). Plac doskonale nadaje się do futsalu, piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki i wszelkich sportów walki. Pozostałe parametry hali - w tym trybuny dla 433 widzów - pozwalają na urządzanie tutaj różnego typu wydarzeń kulturalnych, artystycznych i rozrywkowych.

Na głównej hali - według gospodarzy położonej najbliżej Bałtyku z obiektów tego typu - nie kończą się propozycje MCS-u. Wyposażenie siłowni i salki do fitnessu nie powinno pozostawić miejsca na rozczarowanie osób szczególnie dbających o sylwetkę. W obiekcie mieszczą się także ścianka wspinaczkowa oraz korty do squasha. Z kolei na zewnątrz znajduje się niepełnowymiarowe (50 x 47 m) trawiaste boisko piłkarskie. O odnowę biologiczną, zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne oczywiście nie trzeba się martwić.

Mrzeżyńskie Centrum Sportu zarządza również ogólnodostępnymi boiskami z programu “ORLIK 2012” i przystaniami jachtowymi w Mrzeżynie.

Mini przewodnik

Aktywny wypoczynek w trakcie wczasów nad Bałtykiem wcale nie musi się ograniczać do okołowodnych i plażowych aktywności. Mrzeżyńskie Centrum Sportu jest świetnym przykładem nowoczesnej infrastruktury, pomyślanej specjalnie o wysiłku fizycznym. Squash, fitness, ćwiczenia siłowe, wspinaczka po ściance, wreszcie kompleksowa hala i boiska - do wyboru, do koloru.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja