Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Mrzeżyna do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Mrzeżyna, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Mrzeżynie na pewno potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 7.12.2015 09:20

W naszym obiekcie używamy tego oprogramowania i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przydatne są komunikaty o niejasnych akcjach, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się na poczekaniu, więc wszystko odbywa się bardzo szybko i bezbłędnie.

Pensjonat*** Karkonoski SPA 7.12.2015 09:25

NFhotel przypadł nam do gustu. Korzystamy z niego już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Dla nas, to na tę chwilę jeden z najwygodniejszych programów jakich używaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma dużo ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz