Paintball Adrenalina u Macomma

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Paintball to widowiskowa i dostarczająca wiele adrenaliny gra militarna, która polega na rywalizacji dwóch zespołów, używających markerów paintballowych. W broni tej, amunicją są niewielkie kulki z kolorową farbą. Każdy z uczestników zostaje na miejscu wyposażony w specjalną i wygodną odzież ochronną, maskę oraz rzecz jasna marker paintballowy. Każdy zostaje również odpowiednio poinstruowany w zakresie zasad bezpieczeństwa i obsługi sprzętu.

Poza paintball'em jest również możliwość jazdy na Quadach lub terenowych samochodach 4x4.

Firma "Adrenalina u Macomma" już od 12 lat organizuje imprezy integracyjne dla firm i innych organizacji oraz grup zorganizowanych. Fantastyczną opcją jest również możliwość spędzenia tu wieczoru kawalerskiego z adrenaliną.

Paintball organizowany jest na terenach leśnych, zurbanizowanych oraz w wersji sportowej. To doskonała rozrywka zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Mini przewodnik

Szybka i intensywna rozgrywka, wymagająca sprawności, spostrzegawczości, odpowiednio taktycznego podejścia i współpracy w drużynie - taki właśnie jest paintball. To zresztą jedna z wielu przepełnionych adrenaliną form aktywnego spędzania czasu, które proponuje organizator. Są wśród nich m.in. ekstremalne jazdy terenowe czy wyścigi modelami sterowanymi radiem.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja