Rejsy po morzu

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Niezwykłą atrakcjąportu w Mrzeżynie jest organizacja corocznych rejsów po morzu z wykorzystaniem jednostki do zadań specjalnych - zbudowanej w celu osiągania najwyższych prędkości.

Marines Navy to super przygoda, pełna adrenaliny i emocji, idealna dla większych, zorganizowanych grup oraz dla osób indywidualnych.

Łodzie „RIB” to połączenie dwóch konstrukcji - klasycznej łodzi i gumowego pontonu. Ta półsztywna konstrukcja, wyposażona w silniki YAMAHA, cechuje się jednak niezwykłą stabilnością i lekkością. Kadłub jest sztywny, wytrzymały i posiada system podłużnych wzmocnień, zamkniętych w konstrukcji z plastiku i włókna szklanego (LPS).

Kadłub łodzi "RIB", poprzez wyprofilowanie na kształt litery "V" pozwala na osiąganie dużej szybkości ślizgu, co przyczynia się także do sprawnego manewrowania. Ta hybrydowa łódź to po prostu bezpieczna, szybka i dodająca sporej dawki adrenaliny komunikacja wodna.

Łodzie do zadań specjalnych wykorzystuje się głównie do patrolowania akwenów, nabrzeży i portów oraz do akcji desantowych, ochrony i transportu ładunków. Ich budowa odbywa się przede wszystkim na potrzeby wojska, agencji ochroniarskich i służb specjalnych.


Mini przewodnik

W przypadku niektórych łodzi motorowych określenie “jednostka pływająca” jest nieco nieprecyzyjne - dotyczy to zwłaszcza superszybkich modeli, produkowanych z myślą o wojsku i zadaniach jednostek specjalnych. Ekstremalne wrażenia z rejsu - a może raczej ślizgu - taką lekką, zwrotną i stabilną konstrukcją z pewnością na długo wbiją się w pamięć.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (1)
tomek bedn
26.03.2018 12:43

w 100% zgadzam się z autorem. Byliśmy rok temu całą ekipą. Wrażenia niezapomniane.

Dodaj komentarz
Lokalizacja